Szronionka (naklejki imitujące mrożone/piaskowane szkło) 100x100cm

Cena: 98,40 zł 98.40

ilość m^2

towar niedostępny

* - Pole wymagane

Opis

Folia samoprzylepna imitująca piaskowane szkło (Etched Glass). Specjalna folia, po jej naklejeniu uzyskuje się efekt piaskowania szkła podobny do odbicia światła od zmrożonej powierzchni z dużą ilością mikro- kryształków lodu.
 
Cena dotyczy 1 m^2 folii, jest to równocześnie minimalna ilość. W przypadku mniejszych ilości, cena pozostaje jak za 1m^2. Przy cięciach/druku poniżej 60cm szerokości, doliczamy koszt odpadu wysokości 20zł za każdy niewykorzystany metr kwadratowy.
 
Zastosowanie:
 
Najczęściej stosuje się ją do oklejania okien wystawowych, szklanych powierzchni witryn oraz szklanych naczyń. Służy również do informowania pieszych o dużych taflach szklanych np. w drzwiach obrotowych, szklanych ściankach działowych itp.
 
Częstym zastosowaniem jest ograniczenie przezierności szkła: karetki pogotowia, pomieszczenia służbowe, toaletowe, itp.

Dane techniczne:

DANE OPIS
materiał kalandrowana folia polimerowa
grubość całkowita 0,110mm
temperatura naklejania od +10oC do +40oC
temperatura pracy od -20oC do +80oC
trwałość 5-7 lat przy zastosowaniu zewnętrznym

Projekt:

  • do druku, może być przesłany w dowolnym formacie, w skali 1:1, w palecie kolorów CMYK. Maksymalna szerokość zadruku w jednym brycie to 135cm. 
  • do cięcia ploterowego powinien być przesłany w formie wektorowej (w krzywych)- *.PDF, *.AI, *.CDR, *.EPS, itp. 
  • do druku ploterowego ciętego ploterowo po obrysie - grafika może być w dowolnej formie - rastrowej (zdjęcie) bądź wektorowej, natomiast linie cięcia muszą być wektorami. Linie cięcia powinny być zgrupowane w wyróżniającym się kolorze na tle druku (najlepiej Cyan bądź Magenta). Projekt do druku powinien posiadać 2mm spad z każdej strony względem linii cięcia. 

Istnieje możliwość odpłatnej zamiany projektów rastrowych na wektory bądź wykonania całego projektu. 
Minimalna wielkość ciętego elementu to 2cm - cięcie mniejszych elementów wyceniane indywidualnie. Maksymalna szerokość cięcia ploterowego w jednym brycie (kawałku) to 115cm. 

 

Cięte z rolki:

Folia odcięta ręcznie bezpośrednio z rolki. Szerokość zależna od szerokości rolki.

 

Cięcie proste:

Folia cięta ręcznie lub ploterowo na proste kształty - prostokąty, kwadraty, paski. Wyłącznie linie proste. Do zaklejenia całości, bądź części szyby.

 

Cięcie ploterowe:

Folia cięta ploterowo na dowolny kształt wg projektu. Wycięte elementy są wybrane i zaklejone folią/papierem transportowym, gotowe do klejenia.

 

Druk + cięcie proste:

Wydruk na folii typu szronionka (szkło mrożone) ręcznie docięty do wydruku (tylko proste cięcia).

UWAGA! Wydruk na szronionce nie jest mocno nasycony, przepuszcza światło. Brak możliwości wydruku koloru białego (białe elementy mają kolor folii - szron, szaro/srebrny kolor)

 

Druk + cięcie ploterowe:

Wydruk na folii typu szronionka (szkło mrożone) docięty ploterowo na dowolny kształt. Cięcie dopasowane do wydruku. Na życzenie klienta wydruk może zostać zaklejony folią/papierem transportowym.

UWAGA! Wydruk na szronionce nie jest mocno nasycony, przepuszcza światło. Brak możliwości wydruku koloru białego (białe elementy mają kolor folii - szron, szaro/srebrny kolor).

 

Klejenie:

Minimalna temperatura podłoża do aplikacji (naklejenia) folii to 10-15'C utrzymująca się przez co najmniej 24h od momentu naklejenia, bez przerwy. Oklejanie przy niższych temperaturach wyłącznie na własną odpowiedzialność klienta. Cena klejenia nie obejmuje usuwania istniejących oklein czy też pozostałego po nich kleju. Podłoże powinno być przygotowane do oklejenia - czyste.

 

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl