obowiązek informacyjny RODO

Obowiązek informacyjny RODO

 

Administratorem danych osobowych jest Firma Handlowo-Usługowa Dex-Art Dariusz Targosz, 43-100 Tychy, Al. Jana Pawła II 19. NIP 646-143-71-81

Informacje na temat Państwa danych można uzyskać pod adresem mailowym: biuro@dexart.pl lub adresem pocztowym: F.H.U. Dex-Art Dariusz Targosz, 43-100 Tychy, Al. Jana Pawła II 19.

Dane niezbędne do nawiązania współpracy takie jak: adres mailowy, pocztowy, imię, nazwisko, nazwa Państwa firmy, NIP, telefon – udostępniane przez Państwa - znajdują się w naszym programie księgowo-magazynowym, administrowanym przez "Dex-Art“ z siedzibą w Tychach, Al. Jana Pawła II 19.

Celem przechowywania i przetwarzania tych danych jest prowadzenie działalności biznesowej przez firmę DEX-ART. Firma nie zamierza udostępniać Państwa danych stronom trzecim. Dostęp do Państwa danych będą miały tylko Instytucje upoważnione z mocy prawa, firmy transportowe, dostarczające do Państwa towar oraz firmy, zapewniające bezpośrednią obsługę naszej firmy: księgowość. Dla ochrony mienia przed kradzieżą w budynku DEX-ART prowadzimy wideo rejestrację oraz monitoring firmy ochroniarskiej co stanowi nasz prawnie uzasadniony interes. Wejście na teren firmy DEX-ART oznaczone symbolem wideo rejestracji i napisem “monitoring”, jest równoważne z wyrażeniem zgody na zapis Państwa wizerunku w urządzeniach do wideo rejestracji. Dane nie są i nie będą podlegały profilowaniu. Dane będą przechowywane przez okres istnienia Państwa relacji biznesowych z DEX-ART. W razie ustania takich relacji dane będą skasowane z Bazy. Dane z wideo rejestracji są przechowywane nie dłużej niż 30 dni. Przysługuje Państwu prawo do dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania i przenoszenia danych, jak również prawo do wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego, którym jest Generalny Inspektor Ochrony Danych Osobowych (adres: Generalny Inspektor Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa). Nie przekazujemy Państwa danych do państw spoza europejskiego obszaru gospodarczego.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl