O nas

Jesteśmy firmą poligraficzno-reklamową, która od 1996 roku istnieje na rynku lokalnym i regionalnym.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w projektowaniu i wykonywaniu usług reklamowych. Z równym zaangażowaniem obsługujemy zarówno małe firmy rozpoczynające działalność, jak i duże korporacje, przedsięwzięcia czy wydarzenia.

Od początku działalności stawiamy na najnowsze technologie. Inwestujemy nie tylko w nowoczesny sprzęt, który stale modernizujemy i ulepszamy, ale także w jakość i komfort obsługi klientów.

Zlecenia realizujemy głównie w oparciu o własne zaplecze techniczne. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaoferować dobre ceny, dodatkowo poparte wysoką jakością wykonywanych przez nas prac. Dysponujemy własnym studiem graficznym i parkiem maszyn. Służymy Państwu profesjonalną pomocą w tworzeniu ciekawych projektów graficznych dostosowanych do Państwa potrzeb i wymagań. Staramy się by jakość naszych produktów była na najwyższym poziomie. Indywidualne podejście do klienta pozwala nam działać szybko i skutecznie.

 

Zapraszamy do współpracy!


W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu z nami poprzez formularz kontaktowy, pod adresem email biuro@dexart.pl lub telefonicznie pod numerem 32 328 48 84.

 

Załoga sklepu
dexart.pl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl