Naklejki cięte ploterowo z folii wylewanej (samochodowej)

Cena: 123,00 zł 123.00


ilość m^2

towar niedostępny

* - Pole wymagane

Opis

Naklejki wycinane ploterowo z folii wylewanej Avery Dennison 777, bądź podobnej z podstawowego wzornika kolorów wraz z naniesieniem folii/papieru transportowego (gotowe do klejenia). 

Folia wylewana cechuje się dużo dłuższą żywotnością. W przeciwieństwie do filii monomerycznej nie kurczy się, dzięki czemu nie powstają nieestetyczne czarne ramki z kleju dookoła naklejki 

Maksymalna szerokość wycięcia w jednym brycie to 115cm. Cena dotyczy wycięcia 1 m^2 folii, jest to równocześnie minimalna ilość cięcia. W przypadku mniejszych ilości, cena pozostaje jak za 1m^2. Przy cięciach poniżej 80cm szerokości, doliczamy koszt odpadu wysokości 30zł za każdy niewykorzystany metr kwadratowy. Minimalna wielkość wycinanego elementu to 2cm - naklejki z mniejszymi elementami wyceniane są indywidualnie.

Minimalna temperatura podłoża do aplikacji (naklejenia) folii to 10-15'C utrzymująca się przez co najmniej 24h od momentu naklejenia, bez przerwy. Oklejanie przy niższych temperaturach wyłącznie na własną odpowiedzialność klienta.

Avery Dennison 777 jest wysokiej jakości folią wylewaną do zastosować średnio i długo okresowych. Cechuje się wysokim połyskiem i wyjątkową stabilnością wymiarową. Przeznaczona jest do wykonywania trwałych grafik w miejscach krzywizn i nierówności jak i na powierzchniach płaskich. Rewelacyjna relacja jakości do ceny powoduje, że folia jest bardzo chętnie kupowana przez wymagających aplikatorów.

Zastosowanie:

  • grafika na samochodach (pozostałe folie tutaj)
  • grafika na łodziach i pojazdach sportowych
  • grafika okienna
  • reklama zewnętrzna

Informacje dodatkowe:
  • Trwałość - czarny i biały 9 lat, transparent i kolory 7 lat, metaliki 5 lat
  • Grubość – 60 mikronów
  • Kolorystyka – dostępne 100 kolorów
  • Powierzchnia – wysoki połysk, dodatkowo biała i czarna w macie
  • Klej – permanentny
 
ZALECENIA
Przeznaczone do naklejenia podłoże musi być odkurzone i odtłuszczone. W przypadku niedawnego lakierowania podłoże musi schnąć przynajmniej 3 tygodnie względnie być całkowicie utwardzone. Celem stwierdzenia zdolności do łączenia się folii z lakierowanym podłożem, należy wykonać próby z lakierami przewidzianymi do zastosowania.

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl